Nieuwe sofamerk voor Zu

Vrijdag 05 juli 2024

Meubelagentuur Zu uit België breidt uit met een nieuw Spaans sofamerk: Atemporal. Volgens de agentuur kiezen de meest bekende decorateurs en interieurontwerpers voor het merk omdat dit design, kwaliteit en creativiteit weet te combineren.
Nieuwe sofamerk voor Zu
Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu

Atemporal zet zich in voor ecologie en duurzaamheid. Zowel in het productieproces, de faciliteiten als in de materialen die bij de productie worden gebruikt. Het bedrijf heeft daarom VEF-label: dit onderscheidt producten waarin geen grondstoffen van dieren zoals huid, wol of veren zijn gebruikt.

 

Het merk biedt een breed aanbod aan banken, zoals:

- de moderne de Contemporáneos-serie (foto 2).

- de collectie Linen (foto 3) is juist klassieker en landelijker, natuurlijk bekleed met linnen.
- Cozycasa (foto 4) is een bijzonder concept met voor binnen en buiten. Het basismateriaal voor de constructie is comfortabel, duurzaam en zeer licht polyurethaan van hoge sterkte. De fauteuil heeft een lichte en zachte structuur die niet vervormt bij het gebruik en er zijn drie maatvoeringen naar gelang de lichaamsbouw.

 

Het Oruga concept (foto 5), gekenmerkt door horizontale naden, knopen en verticale stofstroken, biedt de mogelijk om een bank te personaliseren door kleuren en stoffen op elkaar af te stemmen. Er zijn vijf verschillende maatvoeringen. Klanten kunnen kiezen uit een meer dan 500 verschillende stoffen, in linnen en katoen.

 

De meeste stoffen zijn op voorraad, zodat Zu een levertermijn van 8 tot 10 weken kan garanderen.



Links

www.z-u.be
www.linen.casa

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, stoel, fauteuil, bank, #zu, #atemporal

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden