Nieuwe sofamerk voor Zu

Vrijdag 05 juli 2024

Meubelagentuur Zu uit België breidt uit met een nieuw Spaans sofamerk: Atemporal. Volgens de agentuur kiezen de meest bekende decorateurs en interieurontwerpers voor het merk omdat dit design, kwaliteit en creativiteit weet te combineren.
Nieuwe sofamerk voor Zu
Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu Nieuwe sofamerk voor Zu

Atemporal zet zich in voor ecologie en duurzaamheid. Zowel in het productieproces, de faciliteiten als in de materialen die bij de productie worden gebruikt. Het bedrijf heeft daarom VEF-label: dit onderscheidt producten waarin geen grondstoffen van dieren zoals huid, wol of veren zijn gebruikt.

 

Het merk biedt een breed aanbod aan banken, zoals:

- de moderne de Contemporáneos-serie (foto 2).

- de collectie Linen (foto 3) is juist klassieker en landelijker, natuurlijk bekleed met linnen.
- Cozycasa (foto 4) is een bijzonder concept met voor binnen en buiten. Het basismateriaal voor de constructie is comfortabel, duurzaam en zeer licht polyurethaan van hoge sterkte. De fauteuil heeft een lichte en zachte structuur die niet vervormt bij het gebruik en er zijn drie maatvoeringen naar gelang de lichaamsbouw.

 

Het Oruga concept (foto 5), gekenmerkt door horizontale naden, knopen en verticale stofstroken, biedt de mogelijk om een bank te personaliseren door kleuren en stoffen op elkaar af te stemmen. Er zijn vijf verschillende maatvoeringen. Klanten kunnen kiezen uit een meer dan 500 verschillende stoffen, in linnen en katoen.

 

De meeste stoffen zijn op voorraad, zodat Zu een levertermijn van 8 tot 10 weken kan garanderen.



Links

www.z-u.be
www.linen.casa

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, stoel, fauteuil, bank, #zu, #atemporal

Gerelateerd nieuws
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Niehoff sluit aan bij Mix+Match
Het gezamenlijke Mix & Match-concept van 3C Gruppe en Rietberger Möbelwerke (RMW) wordt uitgebreid. Vanaf september 2026 sluit ook eetkamermeubelfabrikant Niehoff aan.
lees verder
Traditionele stoel in nieuw jasje
De traditionele stoel uit de Portugese regio Alentejo krijgt een eigentijdse vertaling. Ontwerper Marco Sousa Santos grijpt met de R&B Dining Chair voor Branca Lisboa terug op een vertrouwd meubeltype.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden