Nieuwe slaapexposanten DWI

Woensdag 03 juli 2019

Een zestal nieuwe slaapexposanten is in september te zien tijdens de Vakbeurs van DWI (De Woonindustrie), van 1-4 september in Nieuwegein. Zij zullen hier hun klanten op 2 en 3 september begroeten met een ontbijt.
Nieuwe slaapexposanten DWI
Nieuwe slaapexposanten DWI Nieuwe slaapexposanten DWI Nieuwe slaapexposanten DWI

De slaapbranche is continu in beweging. Ondanks de wens van de detaillist ontbreekt het al jaren aan één centrale locatie waar de slaapexposanten samen staan. DWI (De Woonindustrie) lijkt het meest kansrijk om de belangrijkste slaapmerken onder één dak te centraliseren. Met nog een paar maanden te gaan hebben zich zes nieuwe exposanten voor de najaarsbeurs gemeld.

 

De nieuwe exposanten zijn: Candia (via Jacob Bakker Agenturen, Hans de Jong staat namens het merk op het ETC Design Center), Vroomshoop (foto 1, Dakota Careflex), Key West Bedding (foto 2, Caro), Tekvor Care, Hasena en Polypreen. Bestaande exposanten in DWI met slaapproducten zijn: Boxspring DesignEquilli, Dicobed (met Bed Box Holland), Van Landschoot Bedding (met Axelssøn en Henson (foto 3, campagnebeeld site), Polypreen (foto 4) en Recticel (met Beka en Swissflex).

 

Op maandag 2 en dinsdag 3 september is er een ontbijt voorzien voor de bezoekers aan de slaapafdeling. Dat is dus van 8.30-10.30 uur lekker wakker worden in Nieuwegein.

 



Links

www.axelssonbeds.eu
www.bedboxholland.nl
www.beka.be
www.boxspringdesign.nl
www.candiastrom.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.dicobed.nl
www.equilli.com
www.hasena.ch
www.hensondesign.be
www.hml-bedding.nl
www.jbakker-agenturen.nl
www.keywestbedding.nl
www.polypreen.com
www.recticel.nl
www.swissflex.nl
www.vanlandschoot.be
www.vroomshoop.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, marketday, marketdayxl, #woonindustrie, #dwi, #alldaystories, #axelssonbeds, #bedboxholland, #beka, #boxspringdesign, #candiastrom, #dewoonindustrie, #dicobed, #equilli, #hasena, #hensondesign, #jbakkeragenturen, #keywestbedding, #polypreen, #recticel, #swissflex, #vanlandschoot, #vroomshoop

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne naar hartje stad
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 vindt in Keulen de eerste editie plaats van interieurvakbeurs Idd cologne. Tegelijkertijd loopt het stadsprogramma idd cologne downtown, met deelname van ruim 25 winkels, showrooms en ontwerpstudio’s verspreid over de stad.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Feest in Floriworld
Het nieuwe Floriworld Trade & Event Center is officieel geopend. De locatie richt zich op professionals in home deco en sierteelt en combineert vaste showrooms, flexplekken en event-ruimtes onder één dak.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden