Nieuwe sites Euretco-formules

Woensdag 03 juni 2015

Afgelopen april is de nieuwe website van winkelformule Slaapkenner live gegaan en deze week die van het meubelmerk Topform. Eind juni lanceert Euretco ook de nieuwe websites van Vivante.nl en Binnen.nl.
Nieuwe sites Euretco-formules

Consumenten oriënteren zich steeds vaker via internet en beslissen dan welke winkels ze gaan bezoeken voor hun aankoop. Vindbaarheid van een winkel op internet is daarom belangrijk. Euretco Wonen heeft hiertoe voor leden een multiwebsite ontwikkeld: aan elk concept, merk of winkelformule kunnen individuele ondernemers een 'eigen' micro site koppelen om daarmee hun lokale vindbaarheid te verbeteren.


“Wij hebben de expertise in huis om dit te regelen, zodat ondernemers zich kunnen concentreren op hun fysieke winkel. Onze belangrijkste doelstelling is om de traffic naar de winkels te verhogen,” zeggen Ellen Oord, Manager meubelen en slapen bij Euretco Wonen en Ludo Campman, directeur Euretco Wonen.
 
Het doel is aangesloten retailers te adviseren bij en ondersteunen in hun omnichannel-aanpak. Vooral op technisch vlak en op het gebied van online marketing. Euretco wil hiermee de kracht van de lokale ondernemer en een collectieve e-commerce samenwerking met de industrie combineren.



Links

www.euretco.com
www.slaapkenner.nl
www.topform.nl
Vivante.nl
Binnen.nl
www.ek-servicegroup.de/nl/

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, huishoud, retail, winkel, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer

Gerelateerd nieuws
Spiegelkunst in bloemvorm
De Italiaanse designproducent Glas Italia introduceert dit jaar de Bouquet Mirror, een uitgesproken wandobject dat evenveel kunst als spiegel is.
lees verder
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder
 
Zomeruitbreidingen Ethimo
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden