Nieuwe site ETC Expo

Maandag 09 februari 2015

Vlak voor de start van de voorjaarsbeurs 'Meet the Masters of Interior' is afgelopen weekend de fraaie nieuwe website van ETC Expo in Culemborg 'live' gegaan.
Nieuwe site ETC Expo

De nieuwe site geeft een veel betere indruk van waar het centrum de afgelopen jaren naar toe is gegroeid: een chique en inspirerend centrum met producten uit het hoge middensegment tot hoger, met name in het modern-klassieke segment. Was het aanbod voorheen voornamelijk meubelen, de afgelopen jaren is vooral het aanbod in kwalitatief hoogstaande stoffen gegroeid. De recente komst van Loggere Wilpower onderstreept dat.

Het aanbod gaat inmiddels verder in het luxe welness-segment met zwembaden, tuinarchitectuur en -decoratie, tegels, keukens, maar ook verlichting en accessoires blijven onderdeel van het assortiment.

'Meet the Masters of Interior' loopt nog vandaag (maandag 9 februari) en morgen (dinsdag 10 februari) van 10:00-17:00 uur. Daarnaast is het centrum voor interieurprofessionals vrijwel iedere maandag (Trade Day) te bezoeken (zie ook www.etcexpo.nl/agenda/).



Links

www.etcexpo.nl

Tags

meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, ETC, ETC expo, Culemborg, interieur, meubel, decoratie, trade mart, showroom, behang, gordijn, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, woondecoratie, vloerbedekking, verlichting, verf, behang, interieuraccessoire, karpet, beurs, Meet the Masters of Interior.

Gerelateerd nieuws
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden