Woonindustrie in volle gang

Maandag 09 februari 2015

De kop is eraf, de eerste dag van de Voorjaars Vakbeurs in De Woonindustrie (voorheen HTC Home Trade Center) zit erop. Vandaag is er aansluitend aan de beursdag (tot 18:00 uur) een diner.
Woonindustrie in volle gang

De organisatie stelt opvallend veel enthousiaste geluiden over de expositieruimtes te horen. Exposanten hebben veel werk gestoken in de inrichting van hun stands.

Ook hebben veel exposanten (o.m. Brinker, Decorosier, Jamé, Passe Partout, Molinari, De Millenerpoort, Machalke, Leclercq & Bouwman, Terhalle, The Wool Studio, Meander/Sumisura, Perletta, Danca) ervoor gekozen om een langdurige samenwerking met de Woonindustrie aan te gaan, wat voor het management reden was om die exposanten gisteren extra in het zonnetje te zetten met een welkomstgeschenk.

Morgen, dinsdag 10 februari, zijn de vakdagen van de Woonindustrie nog geopend van 10:00 tot 17:00 uur met om 12:30 uur een interessante lezing door Ronald Rietveld van RAAAF architecten en om 14:00 uur een lezing over de Bauhaus-periode door Philipp Thonet.
Woensdag 11 februari is het centrum in Nieuwegein van 10:00 tot 17:00 uur open.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.meander.nl
www.sumisura.nl
www.brinkercarpets.nl
www.spiegelsbestellen.com
www.jame.nl
www.passepartoutnv.be
www.molinaridesign.com
www.millenerpoort.nl
www.lenbverlichting.nl
www.terhalle.nl
www.thewoolstudio.nl
www.perlettacarpets.nl
www.danca.nl

Tags

wonen, interieur, design, meubel, verlichting, interieurbekleding, raamdecoratie, woonaccessoire, vloer, tapijt, HTC, Home Trade Center, Trade Center, beurs, voorjaarsbeurs

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden