Nieuwe reorganisatie Signify

Woensdag 06 december 2023

Het is geen fijn bericht, zo vlak voor de feestdagen. Verlichtingsbedrijf Signify gaat opnieuw ingrijpend reorganiseren, zo kondigde het bedrijf op vrijdag 1 december 2023 aan.
Nieuwe reorganisatie Signify

Met als doel jaarlijks meer dan € 200 miljoen aan kosten te besparen, streeft het bedrijf naar het handhaven van zijn marges te midden van een dalende omzet en stijgende kosten. De reorganisatie omvat een significante verandering in de huidige structuur, waarbij Signify zich zal opsplitsen in vier verticale units. Deze strategische aanpassing heeft als doel de kosten te verlagen en de klanten beter te bedienen, met de hoop op het herstel van groei.

 

De aankondiging van de reorganisatie heeft geleid tot onzekerheid en bezorgdheid onder de medewerkers, vooral omdat het bedrijf in het verleden al meerdere reorganisaties heeft doorgevoerd en banen heeft geschrapt. Op vragen over het aantal medewerkers dat getroffen zou worden, gaf Signify geen duidelijk antwoord, maar geruchten suggereren dat het om ongeveer 300 banen zou kunnen gaan.

 

Analisten tonen begrip voor de noodzaak van kostenbesparing, gezien de uitdagende marktomstandigheden, zoals de krimp van een belangrijk deel van de lichtmarkt en de overgang naar energiezuinige ledverlichting. De vraag is echter welke impact de maatregelen op de winst zullen hebben, gezien de aanzienlijke herstructureringskosten. De reorganisatie wordt naar verwachting in de eerste helft van 2024 te worden doorgevoerd. Voor de medewerkers van Signify blijven echter vele vragen onbeantwoord over hun toekomstperspectief en de stabiliteit van de organisatie.



Links

www.signify.com/nl-nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, omzet, omzetcijfers, kwartaalcijfers, reorganisatie, #philips, #philipshue, #philipshuebridge, #signify

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden