Nieuwe projectcollectie van Kobe

Vrijdag 30 september 2022

Kobe introduceert een nieuwe reeks inherent FR stoffen, die zijn ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes.
Nieuwe projectcollectie van Kobe
Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe

De FR-stoffen van Kobe zijn door Kobefab ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes. Ze voldoen alle aan de strenge contractnormen op het gebied van onderhoud en internationale FR-normen.

 

Azora FR (foto 1 en 2) is éen van de highlight’s van deze collectie. Azora FR is echt uniek in zijn soort, want het is een van de eerste kamerhoog, geweven velours. De velours is geweven van inherent FR-garens met een korte, zachte pool. Deze heeft een sublieme, all-over glans die bijdraagt aan de diepte van de kleuren, waardoor deze een elegantie uitstraling krijgt.

 

Tamala FR (foto 3,4 en 5) is dobby weefsel van GRS-gecertificeerde 100% geryclede FR-garens. Deze garens voldoen aan de Global Recycling Standards. Tamala is 305 cm hoog en daardoor geschikt voor de meeste raamhoogtes. De stof heeft een open geweven constructie met een natuurlijke, matte en eigentijdse uitstraling. Tamala kan zowel in de hoogte als in de breedte geconfectioneerd worden.

 

Alle stoffen zijn ingekocht met duurzaamheid als belangrijkste aandachtspunt en worden geweven door Öekoteks-leveranciers. 

 



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, #frcollectie, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
2 Werelden in behang verenigd
Wat als de roaring twenties en het oude Egypte elkaar ontmoeten? Dan ontstaat bij Arte de collectie Luxor, met unieke prints binnen dit thema.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden