Wild Wonder kleur van het jaar

Vrijdag 30 september 2022

De warme en opbeurende Flexa Kleur van het Jaar 2023, Wild Wonder, zorgt dat we ons verbonden voelen met de natuur en helpt ons om ons prettiger te voelen in onze huizen.
Wild Wonder kleur van het jaar
Wild Wonder kleur van het jaar Wild Wonder kleur van het jaar Wild Wonder kleur van het jaar

Flexa doet intensief trendonderzoek zodat het bedrijf er zeker van is dat de Kleur van het Jaar die gekozen wordt relevant en actueel aanvoelt.  Elk jaar wordt er onderzoek gedaan naar trends en maakt men een trendvoorspelling met hulp van een panel van internationale designexperts. Zij delen hun inzichten over wat onze manier van leven de komende jaren zal beïnvloeden. Door te begrijpen waar de wereld naartoe gaat, kan men reageren met een kleur die past bij de stemming van dit moment.

 

Dit jaar, waarin de natuur boven aan de mondiale agenda staat, is er gesproken over de verschillende manieren waarop de natuur ons ondersteunt en inspireert. Deze gesprekken hebben geleid naar een thema voor de Flexa Kleur van het Jaar 2023: in de uitdrukking 'de wonderen van de natuur', en ook in de naam van de kleur zelf, ligt de transformerende kracht van de natuur zelf.

 

Wild WonderTM is een warme natuurlijke tint die ons een verbinding met de natuur biedt en waarmee iedereen de magie van de natuur in onze huizen kunnen binnenhalen. Rondom deze kleur zijn er vier gebruiksvriendelijke kleurenpaletten gemaakt: Lush, Buzz, Raw en Flow. Elk palet vertelt een ander verhaal over de manier waarop de natuur ons inspireert.



Links

www.flexa.nl

Tags

nieuws, interieur, trend, trendonderzoek, trendwatcher, kleur, jaar, design, designexperts, kleurenpalet, natuur, inspiratie, inzichten, stemming, wonder, natuurlijk, tinten, #flexa, #wildwonder

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Wet flexwerk slecht uitgewerkt
Brancheorganisaties in Nederland waarschuwen dat Wetsvoorstel flexwerk goede bedoelingen heeft, maar slecht is uitgewerkt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden