Nieuwe panelen van Decospan

Woensdag 03 februari 2021

Decospan blijft creatief bezig met hout. Met Astrata slats wil het bedrijf iedereen de kans geven om hout op een eenvoudige manier in zijn interieur te integreren.
Nieuwe panelen van Decospan
Nieuwe panelen van Decospan Nieuwe panelen van Decospan

De Europese specialist in fineerverwerking komt met een creatieve oplossing om hout in interieur te brengen. Astrata is een productgamma van Decospan met oplossingen op gebied van houten wandbekleding. De producten zijn steeds op basis van echt fineerhout. Naast de Astrata slats zijn er al planks en tiles.

 

De Astrata slats zijn gefineerde balken voor decoratieve interieurdoeleinden. Zij kunnen op heel creatieve manieren toegepast worden: als wanddecoratie, ruimteverdelers of plafonddecoratie. De balken kunnen verticaal, horizontaal of diagonaal gebruikt worden. Er kan ook gespeeld worden met de combinatie van verschillende afmetingen. Er is keuze tussen drie-zijdig en vier-zijdig gefineerde balken.

 

De drie-zijdige versie is de meest prijsgunstige oplossing voor toepassingen als wand- of plafonddecoratie. De vier-zijdige slats zijn rondom volledig gefineerd en kunnen dus als losstaand element gebruikt worden. Astrata slats zijn zowel onbehandeld als kant-en-klaar verkrijgbaar. Ook maatwerk is mogelijk. Dankzij de meubelafdeling kunnen Astrata slats in andere afmetingen of met eventuele extra bewerkingen (biivoorbeeld groeven en boorgaten) geleverd worden.



Links

www.decospan.com
www.astratadecospan.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, meubelindustrie, meubelfabrikant, fineer, fineerplaten, lambrisering, wandpanelen, plafondpanelen, akoestiek,slats, plank, tiles, tegel, #decospan, #astrata

Gerelateerd nieuws
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
R+T 2027 focust op duurzame gevels
Van modulaire rolluiksystemen tot slimme zonwering: tijdens R+T 2027 staan oplossingen centraal voor energiezuinige en klimaatbestendige gebouwschillen. De vakbeurs vindt plaats van 15 tot en met 19 februari 2027 in Stuttgart.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden