Nieuwe ontwerpen van Moooi

Vrijdag 24 mei 2019

Moooi introduceert twee nieuwe ontwerpen. De Plant kroonluchter, van Kranen/Gille en de de Liberty tafel van Atelier van Lieshout.
Nieuwe ontwerpen van Moooi
Nieuwe ontwerpen van Moooi Nieuwe ontwerpen van Moooi Nieuwe ontwerpen van Moooi

De twee nieuwe designs van Moooi werden officieel gelanceerd in de New York Brand Store tijdens de New York Design week. Vanaf nu zijn zij in de hele wereld te zien in de brand stores van het bedrijf. De Liberty table is een schoolvoorbeeld van kunst die is omgezet in een design object. De strakke lijnen en het stevige hout roepen een gevoel van nostalgie op en een verlangen naar het plattelandsleven, maar combineren dit met moderne luxe. De tafel is gemaakt uit Amerikaans walnoothout.

 

De kroonluchter Plant is een onderdeel van een kleine collectie van verschillende 'plant' designs die speciaal ontworpen en gemaakt zijn voor het NoordBrabants Museum. De filosofie achter de kroonluchter is de imitatie van natuurlijke structuren. De takken van de kroonluchter groeien en spreiden zich uit in verschillende richtingen, maar komen weer samen in bevroren koepels van licht.



Links

www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, led, armatuur, licht, hanglamp, meubel, tafel, design, museum, museaal, mooi, #moooi

Gerelateerd nieuws
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden