Nieuwe Montis modellen

Dinsdag 31 mei 2022

Montis komt in 2022 met diverse nieuwe modellen. De fabrikant hanteert hierbij het motto ‘onderzoek alles, maar behoud het goede’. Het bedrijf blijft streven naar industriële elegantie.
Nieuwe Montis modellen
Nieuwe Montis modellen Nieuwe Montis modellen

De robuuste Aztec is een model van Montis uit begin jaren tachtig. Het ontwerp van Gerard van den Berg krijgt nu een comeback als Aztec Cocoon. In een aangepaste versie, met verbeterd binnenwerk. De nieuwe vulling zorgt ervoor dat de bank karakteristiek bol is, maar strakker oogt dan zijn originele voorganger. Een schouderkussen en een aantal nieuwe maten, zoals een 4-en 4,5-zits versie en de Aztec XL met extra diepe zit (zie foto 1), completeren het Aztec bankenprogramma. De nieuwe gesloten hoek maakt zelfs een compleet ronde zitkuil mogelijk.

 

Speciaal voor de Aztec bank tekende Max Lipsey een handzaam, expressief tafeltje. Olio (foto 2) is duurzaam opgebouwd uit stalen restmaterialen en in allerlei posities met de Aztec elementen te combineren. Het Engelse woord ‘Olio’ staat voor een geïmproviseerde collage, een mengelmoes van restmaterialen. Restanten van buizen en plaatmateriaal vormen de basis.

 

De glazen tafel Perry (foto 3) is recht en vierkant met smalle ribben. Hij is beschikbaar in lage en hoge varianten en acht verschillende kleuren. Als aanvulling op de comfortabele zitmeubels uit de Montis collectie zocht de jonge Amerikaans-Nederlandse ontwerper Max Lipsey naar een passende, maar ook onderscheidende vorm. Spelend met begrippen als hard en zacht, transparant en ondoorzichtig, bedacht hij een serie tafels uit gekleurd glas. Perry is er in vier maten: als rechthoek en als vierkant. De stabiele, geribbelde bovenkant geeft het gelamineerde glas volgens Montis een verrassend aaibaar karakter.

 

Montis is aanwezig op Salone del Mobile en op Design District Rotterdam.



Links

www.montis.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, tafel, salontafel, lounge, ontwerp, #montis

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden