Nieuwe meubelstukken Umage

Dinsdag 31 oktober 2023

Umage introduceert nieuwe meubelstukken, met een breed scala aan kleuren en materialen die kunnen worden gecombineerd.
Nieuwe meubelstukken Umage
Nieuwe meubelstukken Umage Nieuwe meubelstukken Umage

Umage combineert Scandinavische elegantie met de hoge kwaliteit textiel en verwelkomt acht nieuwe meubelstofcollecties van Kvadrat in hun The Reader en A Conversation Piece collectie. De stoffen complimenteren volgens het bedrijf de houten details en organische vormen van de loungestoelen en voetenbanken. De nieuwe bekledingscollecties voor The Reader en A Conversation Piece zijn Moss, Reflect, Re-wool, Canvas 2, Maple, Hallingdal 65, Steelcut Trio 3 en Remix 3.

 

Het nieuwe Italic dressoir is volgens Umage een bewijs van de kunst van eenvoud. De subtiele afgeronde hoeken vormen de basis vormen van de structuur. Met veel aandacht voor detail is de kast gemaakt van massief en gefineerd hout. De deuren zijn van geribbeld glas of eikenhout en zijn te combineren.

 

Benelux agent van Umage is Studio VIP / Vip Agencies.



Links

www.kvadrat.dk
www.umage.com
www.studiovip.nl
www.vipagencies.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, loungestoel, lounge, voetenbank, hocker, stoel, fauteuil, zitmeubel, stoffen, dressoir, decoratie, kast, accessoires, verlichting, licht, #umage, #studiovip, #vipagencies, #kvadrat

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden