Nieuwe marketingmanager Auping

Woensdag 17 januari 2024

Wieke van Dijk is eind vorig jaar begonnen als de nieuwe Marketing & Communications Manager van Auping.
Nieuwe marketingmanager Auping

Wieke van Dijk is per 1 december 2023 aangesteld als marketing & communications manager van bedden- en matrassenmerk Auping. Ze is onder andere verantwoordelijk voor het initiëren en uitvoeren van de integrale marketing-, PR- en communicatiestrategie van het Nederlandse merk. Van Dijk heeft ruime ervaring op het gebied van marketing en communicatie. Voordat ze bij Auping aan de slag ging, was ze senior campaign manager bij Albert Heijn en manager van het Allerhande-platform. In de jaren ervoor was ze head of marketing & communication bij Dirk van den Broek en werkte ze als creative director bij communicatie- en contentmarketingbureau MPG.

 

Dijana Husedinovic, cmo van Auping, is verheugd met de komst van Van Dijk: 'Samen met het team maken we Auping toekomstbestendig. Wieke kan hier met haar brede retailervaring, analytische blik en creativiteit een waardevolle bijdrage aan leveren.'

 

Van Dijk deelt haar enthousiasme: 'Ik ben erg trots om deel te mogen zijn van een bedrijf dat zich inzet voor toekomstige generaties. Ik kijk er daarom naar uit om samen met Jan-Joost Bosman (ceo), Dijana en de rest van het Auping-team invulling te geven aan de strategie van dit prachtige merk.'



Links

www.auping.nl

Tags

nieuws, interieur, matrassen, bedden, slaapcomfort, merk, marketing, communicatie, manager, nieuw, ervaring, supermarkt, allerhande, contentmarketing, boxspring, kussens, dekbedden, bedtextiel, duurzaam, circulair, spiraalbodem, strategie, ceo, cmo, #auping, #wiekevandijk

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
Swiss Sense blijft groeien
Swiss Sense breidt de komende maanden het winkelnetwerk in België, Nederland en Duitsland verder uit. Twee voormalige Leen Bakker-vestigingen worden door de beddenketen overgenomen.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden