Nieuwe Knoll collecties

Maandag 01 augustus 2022

Knoll toonde recent de nieuwe collecties voor 2022 in samenwerking met toonaangevende hedendaagse talenten. Onder meer ontwerpers Antonio Citterio en Piero Lissoni droegen bij aan de creatieve evolutie.
Nieuwe Knoll collecties
Nieuwe Knoll collecties Nieuwe Knoll collecties Nieuwe Knoll collecties

De zitmeubelfamilie Klismos by Knoll (foto 1) wordt door Italiaanse meubelfabrikant Knoll International aangeboden in een originele combinatie van materialen en dynamische vormen. De zittingen en rugleuningen zijn van natuurlijk katoenen koord, geweven op een eikenhouten structuur. Er is ook een variant met een houten rug, in een natuurlijke kleur of in het zwart. Elegante optionele lederen kussens kunnen op de zitting worden geplaatst voor meer comfort.

 

De nieuwe Table Collection, ontworpen door Antonio Citterio (foto 2) wordt gecompleteerd door een reeks grote en kleine tafels en een console met ruime, zorgvuldig uitgebalanceerde proporties. De geometrische eenvoud gecombineerd met de lineaire vormen van de verschillende rechthoekige of ronde bladen. Het frame van de tafels bestaat uit een minimalistisch metalen structuur. De poten zijn gemaakt van stalen buizen, met een zwarte of metalen afwerking.

 

De Panoramic Sofa (foto 3) is een nieuwe multifunctionele bank met vloeiende lijnen. Panoramische bank onderscheidt zich door zijn vermogen om te transformeren. Hij kan worden ingericht als een chaise longue, een eiland, een bank, een ligbed of ‘gewoon’ een bank. Dit wordt mede mogelijk gemaakt door de drie mobiele rugleuningen. De bekleding is van stof of leer. De kussens ronden de collectie af en bieden momenten van absolute ontspanning. Het collectie omvat ook een symmetrisch bankmodel met een compacter formaat en de Panoramic Low Table, een lage tafel met een rond beton gegoten blad.

 

Knoll breidt zijn aanbod uit met een familie van dressoirs en kasten: Matic Open Storage, Matic Square Storage en Matic Credenzas. De dressoirs en opbergkasten hebben strakke, strakke volumes en materialen van de hoogste kwaliteit: een op de vloer geplaatste opberger met vier laden, een open op de vloer gebaseerde opberger (foto 4) met daarop een verrijdbaar houten dienblad en twee dressoirs met laden. Ze zijn verkrijgbaar in drie kleuren - groenblauw, antraciet en lichtgrijs – met bladen in grijs, Statuarietto of Marquina-marmer. De open vloereenheid is uitgerust met een elegante schuiflade voor gemakkelijke verplaatsing, in de eiken versie met een natuurlijke afwerking.

 



Links

www.knolleurope.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, Milaan, Salone del Mobile, IMM, meubelbeurs, Keulen, #knoll, #knollinternational

Gerelateerd nieuws
Kave Home opent in Gent
Kave Home heeft zijn eerste eigen winkel in België geopend, in het hart van Gent en breidt daarmee het landennetwerk uit.
lees verder
Fonq failliet verklaard
De rechtbank in Utrecht heeft op vrijdag 27 maart 2026 het faillissement uitgesproken over Fonq Groep en Fonq.nl Daarmee komt een einde aan de zelfstandige voortzetting van het online woonplatform, na een korte periode van surseance van betaling.
lees verder
 
Oproep tot snelle maatregelen
lees verder
Jonge ontwerpers op Masterly
Het Hout- en Meubileringscollege (HMC) presenteert ook dit jaar weer het werk van een aantal jonge ontwerpers op Masterly in Milaan tijdens de Milaan Design Week.
lees verder
Show Not Show op Art Week
Tijdens Rotterdam Art Week 2026 presenteert het collectief SHOW NOT SHOW de tentoonstelling Insert [Concept] Here. De presentatie laat zien hoe concepten functioneren als onzichtbare drager van ontwerp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden