Nieuwe Belgische galerie

Vrijdag 29 juli 2022

Wellicht een goed idee voor deze vakantie: Speez, de gloednieuwe kunst & design hotspot in het zuiden van Antwerpen. Een oude hoeve is door Areal Architecten veranderd in een minimalistische kunstgalerie.
Nieuwe Belgische galerie

Initiatiefneemster Brigitte Van Meerbeeck heeft met Speez en platform gecreëerd voor gevestigde namen, maar ook voor jonge, Belgische artiesten en designers. Bij Speez zijn kunstwerken te zien zoals het Fold meubel van Bas Pattyn, design stukken van Belgische labels waaronder Wünder, Manutti (Sofa Islands), Functionals, Serax by Vincent Van Duysen, XL Boom, en ontwerpen van jonge getalenteerde, nog onbekende designers en artiesten.

 

Dit alles is te zien in een zeer minimalistische vormgeving, zodat alle aandacht naar de kunst gaat. Van Meerbeeck belooft verschillende stijlen die harmonieus in elkaar overgaan en een perfecte symbiose vormen, én de interieurbeleving die naadloos overvloeit in de buitenruimte (en omgekeerd) dankzij de (outdoor) kunst en meubelstukken die zowel binnen als buiten geplaatst kunnen worden.

 

Bezichtigingen kunnen telkens op afspraak tijdens de weekdagen tussen 10.00u en 18.00u, en op zondag tussen 12.00u en 18.00u. Daarnaast zullen er ook geregeld vernissages op touw gezet worden.



Links

www.speez.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, binnenhuis, indoor, outdoor, kunst, design, architect, meubel, accessoires, decoratie, verlichting, #speez

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden