Nieuwe Headlam medewerkers

Zaterdag 17 december 2016

Headlam heeft twee nieuwe collega's: Bas van der Heijden en Jeroen Bruins. Na een verbouwing van enkele maanden zullen zij vanaf 2 januari de het Headlam Service Center op de Coventrystraat nr. 2 gaan bemannen!
Nieuwe Headlam medewerkers

Bas en Jeroen zijn van 7:30 - 16:30 uur aanwezig voor orders of informatie over producten. De feestelijke opening van het Service Center in Rotterdam zal op 13 februari plaats vinden.

Bas van der Heijden (foto, links, onder;-)) is 37 jaar en woont in Den Haag samen met zijn vriendin, dochter (foto, links, boven) en hond. Hobby's heeft hij niet, want zijn huisgenoten en voetbal kijken eisen al zijn tijd op;-).
Hij is 15 jaar werkzaam geweest in diverse magazijnen van onder andere een groot woonwarenhuis en een auto-onderdelen groothandel. Bas heeft nog weinig kennis van de interieurbranche, maar vertrouwt erop dat met hulp van collega's snel te veranderen.

Jeroen Bruins (foto,rechts) is 41 jaar, getrouwd met Sandra en trotse vader van Joey (9) en Dave (7). Hij woont in De Meern en is sinds 1 oktober 2016 in dienst bij Headlam. Hiervoor heb ik een jaar gewerkt bij Calitex als commercieel manager. Daarvoor heeeft hij 14,5 jaar gewerkt bij Koninklijke Peitsman in Ede en Utrecht, als verkoper binnendienst.
Hij rijdt graag met een groepje op de racefiets om aan z'n conditie te werken en handbalt nog regelmatig met zijn “oude” juniorenteam. Van jongs af aan is hij al een groot fan van de Formule 1.

 



Links

www.calitex.nl
www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.peitsman.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier

Gerelateerd nieuws
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden