Nieuwe handgeblazen lampcollectie Sino

Woensdag 27 november 2019

Italiaanse verlichtingsfabrikant Prandina introduceert Sino, een nieuwe serie lampen van handgeblazen glas.
Nieuwe handgeblazen lampcollectie Sino
Nieuwe handgeblazen lampcollectie Sino Nieuwe handgeblazen lampcollectie Sino

Prandina inspireerde het ontwerp van Sino is op een traditionele lampenkap. Het ontwerp wordt gekenmerkt door een geblazen glazen lampenkap die een buisvormige led-lichtbron omhult. De led-bron is beschikbaar met een kleurtemperatuur van 2700K of 3000K en is dimbaar. De hangeblazen glazen diffuser is bedacht en ontworpen om de visuele lichtheid van het hele ontwerp te accentueren. De structuur is verkrijgbaar in drie afwerkingen: mat wit, zwart chroom en goud. Sino is beschikbaar als tafellamp, of wandlamp.

 

Prandina wordt in Nederland vertegenwoordigd door Enzo's Agenturen uit Zeewolde. Oikos Design Agencies verdeelt het verlichtingsmerk in België.



Links

www.enzosagenturen.nl
www.oikosdesign.be
www.prandina.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, wandlamp, tafellamp, licht, led, verlichting, dim, led, armatuur, design, #prandina, #sino, #enzosagenturen, #oikosdesignagencies

Gerelateerd nieuws
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Light+Building 2026 bijna van start
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden