Nieuwe groothandel Studio Bac

Vrijdag 28 mei 2021

Designers Janssen & Jaski maakten jarenlang meubelcollecties voor diverse bedrijven. Waaronder ook Meubelfabriek De Valk, de projectmeubilair fabrikant uit Sneek. Nu gaat het bedrijf zelf als groothandel aan de slag, als Studio Bac.
Nieuwe groothandel Studio Bac

Nieuwe framekleuren, kwaliteitsleer, verrassende stoffen en houten bladen in gebeitste kleuren. Dat zijn enkele kenmerken van het aanbod van Studio Bac. De groothandel biedt geen eindeloze mogelijkheden maar naar eigen zeggen een slim assortiment met kwalitatief hoogwaardige materialen.

 

Alle framekleuren zijn met elkaar te combineren, en zo past alles volgens het bedrijf bij elkaar. De producten zijn in Nederland geproduceerd, eenvoudig, stoer en sterk in een eigentijds jasje. Studio Bac garandeert een ‘low footprint’ qua transport want elk meubelstuk wordt met de hand in Sneek gemaakt.

 

Studio Bac heeft een showroom in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.



Links

www.devalkbv.com
www.dewoonindustrie.nl
www.studiobac.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, binnenhuisarchitect, design, meubel, stoel, fauteuil, bank, de woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #meubelfabriekdevalk, #devalkbv, #studiobac

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden