Nieuwe filialen Bolia

Maandag 19 juli 2021

Het Deense woonmerk Bolia blijf uitbreiden, in meerdere Europese landen, waaronder Nederland. In juli opende de negende winkel in Nederland, de tiende volgt in augustus in Rotterdam.
Nieuwe filialen Bolia

Bolia is een merk voor Scandinavisch design, is 20 jaar geleden opgericht in Denemarken. Het merk is een dochterbedrijf van de Lars Larsen Groep, waar ook Actona, Daenisches Bettenlager, Jysk, Schou en Senge Specialisten onder vallen.

 

Tot nu toe heeft het bedrijf 68 winkels en webshops in 32 Europese landen. Daarnaast werkt Bolia samen met meer dan 600 dealers in meer dan 50 landen over de hele wereld en onderhoudt het een strategisch partnerschap met het US-American Steelcase Ltd. voor verkoop bij wereldwijde gespecialiseerde dealers.

 

De Nederlandse expansie is al even gaande. Zo schreven wij vorig jaar over een nieuwe winkel in Haarlem. In maart opende Bolia het nieuwe filiaal in Breda, en een andere nieuwe winkel opende in juli in Eindhoven (zie foto). In augustus volgt nog een vestiging, maar dan in Rotterdam. Samen vormen ze volgens het bedrijf een inspirerende aanvulling op zijn Nederlandse winkelfamilie.



Links

www.actonacompany.com
www.bolia.com
www.daenischesbettenlager.de
www.ilva.dk
www.interior-direct.com
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com
www.scancom.net
www.schou.com
www.sengespecialisten.dk

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #actonacompany, #bolia, #daenischesbettenlager, #ilva, #interiordirect, #jysk, #jysk, #larslarsengroup, #scancom, #schou, #sengespecialisten

Gerelateerd nieuws
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
Verhuizing filiaal Joka
Groothandel Joka is eind 2024 gestart met een filiaal in Limburg, dat nu is verhuisd naar een nieuwe locatie in Nederweert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden