Nieuwe directeur Ronald Schmitt

Vrijdag 15 januari 2021

Sinds 1 januari heeft Christian-Lutz Neubert de leiding van Ronald Schmitt GmbH overgenomen. Dit proces werd vorig jaar in gang gezet. Deze nieuwe leidinggevende moet voor een frisse wind zorgen, met een nieuwe merkidentiteit.
Nieuwe directeur Ronald Schmitt

Half februari 2020 verwierf Christian-Lutz Neubert al 50% van de aandelen in de fabrikant van tafels en stoelen van zijn vorige enige aandeelhouder, Claus Lenzmann. Lenzmann was al langere tijd op zoek naar een nieuwe partner en opvolger. In het afgelopen jaar trad Neubert op als consultant voor Ronald Schmitt en richtte hij zich met name op de strategische heroriëntatie van het bedrijf. Nu draaien de rollen om, Neubert neemt de leiding en Lenzmann blijft adviseur van het bedrijf.

 

Neubert werkte tot eind april 2014 als Managing Director Marketing & Sales bij Express Möbel en de meubelfabrikant CS Schmalmöbel, die destijds ook deel uitmaakte van de Nolte Group. Met zijn eigen adviesbureau CLN-Consult begeleidt hij sinds 2015 internationale projecten in het luxe segment. Hij gaat bij Ronald Schmitt zorg dragen voor de collectieontwikkeling, maar de hele merkidentiteit gaat daarnaast op de schop. In maart staat een roadshow gepland. Of het bedrijf in 2022 aanwezig is op vakbeurs IMM is onduidelijk.



Links

www.ronald-schmitt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, personalia, organisatie, #ronaldschmitt, #ChristianLutzNeubert

Gerelateerd nieuws
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden