Nieuwe designlamp Beads van Tonone

Vrijdag 05 april 2019

Design label Tonone introduceert de nieuwe lamp Beads. De ledlamp heeft een industriële uitstraling, en is volgens het bedrijf geschikt voor elk interieur.
Nieuwe designlamp Beads van Tonone
Nieuwe designlamp Beads van Tonone Nieuwe designlamp Beads van Tonone Nieuwe designlamp Beads van Tonone

Tonone Beads geeft dankzij zijn vorm 360 graden ledlicht en is dimbaar. De lamp is beschikbaar als hang-, plafond-, wand-, vloer- of tafellamp. Het merk Tonone wordt vertegenwoordigd door agenturenbedrijf Design Tales en is dit jaar aanwezig op Salone del Mobile.

 

Ook zes andere merken van Design Tales staan in Milaan. Het Deense Menu en Fredericia en het Spaanse Viccarbe, Tala (handgeblazen LED-lampen), Massimo (karpetten uit Denemarken) en Jess Design. Laatstgenoemde Nederlandse designmeubelmerk is het nieuwste bedrijf dat Design Tales vertegenwoordigt. Qliv, het eigen label van Design Tales, is nog niet aanwezig in Milaan, omdat dit volgens het agenturenbedrijf hiervoor nog te jong is.

 

Design Tales zal dit jaar ook weer aanwezig zijn op Design District in Rotterdam (van 5-7 juni). Met welke merken is nog niet duidelijk. Dit geldt in ieder geval niet meer voor Molinari Design. De vertegenwoordiging van dit Italiaanse meubelmerk is nu in handen van Werner Peters Agenturen.



Links

www.designdistrict.nl
www.designtales.nl
www.fredericia.com
www.massimo.dk
www.menu.as
www.molinaridesign.com
www.qliv.nl
www.salonemilano.it
www.talaled.com
www.tonone.com
www.viccarbe.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales, #fredericia, #massimo, #menu, #menuas, #molinari, #molinaridesign, #qliv, #talaled, #tonone, #viccarbe, #designdistrict, #salonedelmobile

Gerelateerd nieuws
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Runa groeit mee met het licht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden