Nieuwe collecties van Elitis

Vrijdag 11 oktober 2019

Élitis komt dit najaar met twee nieuwe stoffencollecties en vult een serie wandbekleding aan met nieuwe kleuren en panorama's.
Nieuwe collecties van Elitis
Nieuwe collecties van Elitis Nieuwe collecties van Elitis Nieuwe collecties van Elitis

Élitis vindt de Big croco- en Anguille-collectie wandbekleding (foto 1) opnieuw uit, met drie gewone dessins en drie panorama's. De wandbekleding (een patchwork van dunne palinghuiden) heeft de look van verouderd leer met metallic effecten. De drie nieuwe panorama's, California Dreams, Waiting for Eve (foto 2 links) en Lost in Translation (foto 2 rechts), tonen een botanische wereld.

 

Naast wandbekleding komt Élitis ook met twee nieuwe stoffencollecties. De eerste is Gypsies II (foto 3), een collectie van 100% linnen. De zware stoffen zijn per stuk geverfd en gewassen met natuurlijke puimsteen. Onder de 37 nieuwe kleuren verschillende sprekende, maar toch ingetogen kleuren. De collectie Palatine (foto 4) bestaat uit rijke veloursstoffen in 40 diepe en warme tinten. Het kortpolige velours heeft een Martindale score van meer dan 100.000 en beschikt over een vlekwerende finishing.

 

Élitis wordt in België vertegenwoordigd door Sogestis - Donald Thiriar (geen website) en in Nederland door Loggere Wilpower.



Links

www.elitis.fr
www.loggerewilpower.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, stof, behang, wandbekleding, bekleding, meubelstof, gordijn, wand, raam, #elitis, #loggerewilpower

Gerelateerd nieuws
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden