Nieuwe ceo Homefashion Group

Woensdag 29 november 2023

Homefashion Group, het bedrijf boven Leen Bakker en Kwantum, stelt Linda Keijzer aan als nieuwe ceo per 1 januari aaanstaande.
Nieuwe ceo Homefashion Group

De Homefashion Group (HFG), de holding achter de Nederlandse interieurketens Leen Bakker en Kwantum gaat weer snel van ceo veranderen. In februari van dit jaar nam Albert Voogd, de ex-ceo van supermarktketens Coop en Dirk, de fakkel over van ceo Debbie Klein. Per 1 januari 2024 wordt er alweer een nieuwe ceo aangesteld: Linda Keijzer (foto; Linkedin), tot afgelopen zomer ceo van Xenos. Keijzer vervulde eerder ook directiefuncties bij Ahold, AS Watson en ANWB.

 

'Linda heeft bij diverse retailmerken goede resultaten geboekt. Zij heeft mooie Nederlandse merken succesvol her-ontwikkeld en tot bloei gebracht in uiterst uitdagende tijden. Daarmee hebben we ook het volledige vertrouwen dat zij de Homefashion Group met het team naar een structureel duurzame toekomst gaat leiden,' zegt Gerhard Nordemann, managing partner bij eigenaar Gilde Equity Management in een persverklaring.

 

Over het vertrek van Albert Voogd geeft de groep weinig uitleg. Nordemann wil alleen kwijt dat Voogd het komende jaar als adviseur bij de Homefashion Group betrokken blijft. Eerder deze maand raakte bekend dat Kwantum en Leen Bakker vorig jaar meer dan € 25 miljoen verlies leden ondanks een licht groeiende omzet.

 

De groep zegt nu op kosten te besparen, maar ook te werken aan 'sterke commerciële proposities'. Zo is het afgelopen jaar ingezet op omnichannelontwikkeling, nieuwe winkelconcepten en services aan huis, van advies tot bezorging en montage. 'Inmiddels heeft HFG bijna 300 bezorgers, monteurs en verkoopmedewerkers op de weg,' zo laat het bedrijf weten.

 

De ondernemingsraad heeft een positief advies uitgebracht over de benoeming van Linda Keijzer.



Links

www.homefashiongroup.nl
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, winkelketens, groep, directeur, ceo, investeringsmaatschappij, vloeren, raamdecoratie, meubelen, inspiratie, sfeer, montageservice, legservice, raamdecoratiemonteur, samenwerking, personalia, #hfg, #homefashiongroup, #gilde, #kwantum, #leenbakker, #lindakeijzer

Gerelateerd nieuws
Retailstemwijzer 2025 Nederland
Welke politieke partij in Nederland heeft de beste plannen voor de retail? Met negen belangrijke punten in de stemwijzer voor de retail die Inretail vandaag lanceert, wordt het snel duidelijk.
lees verder
Trappen route
Upstairs organiseert de open huizen route om inspiratie te krijgen voor het bekleden van trappen.
lees verder
Nieuwe versie Bella-lamp
Verlichtingsmerk Ramun presenteert samen met Marcel Wanders de Bella Crystal Cut, een compacte herinterpretatie van de Bella Plissé uit 2019. Met behoud van het herkenbare silhouet, maar met verbeterd gebruiksgemak en vernieuwde functies.
lees verder
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Nieuwe zonwering collectie
Hunter Douglas en EK Living introduceren de Huiscollectie zonwering aan ondernemers als aansluiting op de A-merken Luxaflex en Sunway.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden