Nieuwe ceo Eijerkamp Groep

Zaterdag 15 januari 2022

Eijerkamp Retail Groep in Zutphen heeft per 1 april een nieuwe ceo. De broers Hans-Jaap en Evert-Jan Eijerkamp dragen na ruim dertig jaar het stokje over aan Fred van Beek, die overkomt van Unilever.
Nieuwe ceo Eijerkamp Groep

Het familiebedrijf Eijerkamp Retail Groep bestaat sinds 1928. Daar vallen de woonwinkels van Eijerkamp in Zutphen en Veenendaal onder, de Trendhopper-winkels in die twee plaatsen, designwinkel Cilo in Zutphen, citystore Lots in Zutphen en de webshop.

 

De nieuwe ceo Fred Van Beek werkte achttien jaar voor Unilever, waarvan de laatste acht jaar als vice-president sales retail & out-of-homeHans-Jaap en Evert-Jan Eijerkamp blijven als eigenaren betrokken. Met Lisanne, Lotte en Marloes Eijerkamp is inmiddels de vierde generatie actief binnen het familiebedrijf.

 

De broers Evert-Jan en Hans-Jaap Eijerkamp zullen als eigenaren op de achtergrond actief blijven voor het bedrijf, maar geven nu de dagelijkse leiding uit handen aan Fred van Beek. Met zijn retailachtergrond zal deze ongetwijfeld nieuwe impulsen aan dit familiebedrijf gaan geven.



Links

www.eijerkamp.nl
www.trendhopper.nl
www.cilo.nl

Tags

nieuws, interieur, directievoorzitter, ceo, retailgroep, meubelen, slapen, formules, zutphen, generatie, #eijerkamp, #cilo, #trendhopper

Gerelateerd nieuws
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder
 
Tentoonstelling Hella Jongerius
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden