Nieuwe catalogus Hamat

Vrijdag 14 januari 2022

Hamat komt met een nieuwe catalogus voor 2022/2023. Het assortiment is in de breedte uitgebreid, als gaat om alle productgroepen. De collectie schoonloopmatten, kunstgras en kamerbreed tapijt zijn uitgebreid, net als het PVC aanbod.
Nieuwe catalogus Hamat
Nieuwe catalogus Hamat Nieuwe catalogus Hamat Nieuwe catalogus Hamat

De nieuwe catalogus (foto 1) van Hamat is 160 pagina’s dik, 25 meer dan de vorige editie. Schoonloopmatten blijven de core business. Ingresso (foto 2) is de nieuwe schoonloopkwaliteit. De mat is beschikbaar in acht verschillende kleuren: neutrale tinten zoals teak, grijs, antraciet en grafiet, maar ook meer exotische kleuren als groen en oker. Deze zware polyamide kwaliteit is beschikbaar als mat of op rol.

 

Hamat ziet over het algemeen een verschuiving in de richting van grote maten. Diverse bestaande schoonloopmatten van het bedrijf zijn daarom nu in grotere maten beschikbaar.

 

Aan het buitenprogramma zijn een aantal borstelmatten toegevoegd en zes nieuwe kwaliteiten kunstgras. Zij vervangen bestaande producten en zijn zachter, fijner en sprietiger, aldus Hamat. Ook is het kunstgras hoger, met één kwaliteit van 50mm hoog (foto 3 en 4).

 

De tapijtcollectie van vier meter breed is uitgebreid met vier kwaliteiten, waarvan twee van wol. In de catalogus zijn ook nieuw karpetten te vinden, waaronder een buitenkarpet.

 

Tot slot is de PVC collectie gegroeid van 34 naar 59 kwaliteiten. De kleuren zijn nog meer op Nederland toegespitst, met minder noesten, ze zijn matter, rustiger en voornamelijk beschikbaar in eiken kleuren.



Links

www.hamat.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, deurmat, vloer, floor, flooring, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, maatwerk, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, visgraat, grossier, groothandel, leverancier, #hamat

Gerelateerd nieuws
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden