Nieuwe campagne Prominent

Donderdag 20 mei 2021

Prominent lanceert een nieuwe merkcampagne waarin voormalig Formule 1 coureur Robert Doornbos en interieurstyliste Chantal Bles de hoofdrol spelen.
Nieuwe campagne Prominent

In deze campagne wil Prominent laten zien dat goed zitten voor iedereen bereikbaar is. Chantal Bles en Robert Doornbos brengen de werelden van zitcomfort en design samen. Robert komt als voormalig Formule 1-coureur uit een wereld waarin alles draait om detail en hij weet volgens Prominent als geen ander hoe belangrijk goed zitten is. Chantal heeft als styliste volgens het bedrijf een tweede natuur voor een stijlvol en goed doordacht interieur.

 

Zo wil Prominent duidelijk maken dat écht goed zitten alles te maken heeft met vakmanschap: een combinatie van een optimaal comfort, gevat in een stijlvol ontwerp. Oog voor detail en comfort, een stijlvol en doordacht design, gebaseerd op ruim 20 jaar vakmanschap: dat zijn de pijlers van de campagne. Daarnaast heeft Prominent het assortiment zitmeubelen flink uitgebreid met banken, stoelen, bijzet fauteuils en binnenkort ook eetkamerstoelen. Volledig op maat gemaakt en zelf samen te stellen naar eigen smaak en stijl. 

 



Links

www.prominent.nu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, eetkamer, woonkamer, zitmeubel, meubel, fauteuil, relaxmeubel, #prominent

Gerelateerd nieuws
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Niehoff sluit aan bij Mix+Match
Het gezamenlijke Mix & Match-concept van 3C Gruppe en Rietberger Möbelwerke (RMW) wordt uitgebreid. Vanaf september 2026 sluit ook eetkamermeubelfabrikant Niehoff aan.
lees verder
Traditionele stoel in nieuw jasje
De traditionele stoel uit de Portugese regio Alentejo krijgt een eigentijdse vertaling. Ontwerper Marco Sousa Santos grijpt met de R&B Dining Chair voor Branca Lisboa terug op een vertrouwd meubeltype.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden