Nieuwe Bodiax matten Heditex

Woensdag 02 september 2020

Groothandel Heditex breidt het Bodiax assortiment uit met zes nieuwe collecties schoonloopmatten.
Nieuwe Bodiax matten Heditex

Kortgeleden kondigde Heditex nog nieuwe visgraat-pvc-vloeren en vlak daarna visgraat-laminaat-vloeren van Bodiax aan. Nu wordt het Bodiax assortiment uitgebreid met maar liefst zes nieuwe collecties entreematten.

Zoals bekend draagt een goede schoonloopmat op maat bij aan het behoud van vloeren. Door vocht en stof te absorberen blijft de achterliggende vloer beschermd tegen slijtage en wordt de veiligheid van een pand verbeterd. Door het toepassen van Bodiax schoonloopmatten in de entree, kan er ook bespaard worden op reinigings- en onderhoudskosten van de vloer.

Het nieuwe assortiment deurmatten bestaat uit vijf collecties met een verschillende structuur, kwaliteit en prijsklasse. Er zijn in totaal 21 verschillende kleuren leverbaar. Bij de zesde collectie biedt Heditex de mogelijkheid om de entreematten te personaliseren door een eigen logo of tekst op de mat te laten printen. Hierbij is er keuze uit 66 verschillende kleuren. Alle collecties zijn te vinden in een nieuwe Bodiax schoonloopmatten collectieboek (foto).

Speciaal aandacht hierbij moet de nieuwe collectie Locarno krijgen. Deze beschikt namelijk over de HydroTX-technologie die ervoor zorgt dat de mat drie maal zoveel vocht absorbeert en waardoor de mat al binnen enkele voetstappen afdoende heeft gereinigd. Hierdoor is er minder strekkende meter schoonloopmat nodig dan bij reguliere schoonloopmatten.

Op vloerengebied verdeelt Heditex naast het merk Bodiax ook Meister. De groothandel uit Vlaardingen levert tevens raamdecoratie en stoffeerbenodigdheden.



Links

www.bodiax.com
www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, laminaat pvc, lvt, keramiek, unzip, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, entreemat, entreesysteem, schoonloop, deurmat, mat, #bodiax, #meisterwerke, #heditex, #hydrotx

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden