Nieuwe Belgische decoratiebeurs

Maandag 14 juni 2021

In opdracht van de KUFB (Koninklijke Unie van de Floristen van België) realiseert beursorganisator IJv-Ifas vzw op 29 en 30 augustus een nieuwe tweedaagse vakbeurs. De beurs voor de met name de sierteelt- maar ook decoratiesector heet Eurodeco Brussels.
Nieuwe Belgische decoratiebeurs

Eurodeco is de nieuwe twee-daagse vakbeurs voor alle professionals actief in de sierteelt- en decoratiesector, in de gebouwen van de Euroveiling te Brussel. Het evenement wordt op verzoek van de Koninklijke Unie van de Belgische Floristen (KUFB) georganiseerd door non-profit beursorganisator IJv-Ifas vzw met Alix Nemery als beursmanager. Zij was eerder bij werkzaam bij Easyfairs, voor onder meer vakbeurs Trendz.

 

Eurodeco is volgens de organisatie hét moment voor toeleveranciers uit de sierteelt- en decoratiesector om hun assortiment voor te stellen aan ondermeer floristen, tuincentra, decoratiewinkels uit de hele Benelux. Het bezoeken van de beurs, waarvoor verschillende belangrijke partners uit de sector zich volgens de organisatie al hebben ingeschreven, is geschikt voor de hele familie. Ook aan de kinderen wordt gedacht, in het laatste weekeind van de zomervakantie. Ook worden natuurlijk alle op dat moment geldende veiligheidsmaatregelen in acht genomen. Tot slot hoeven exposanten zich er geen zorgen over te maken dat de beurs toch niet doorgaat. In dat geval zijn er geen kosten voor de deelnemers.

 

N.B. 15-06-2021: Dit artikel is inhoudelijk aangepast



Links

www.ijv-ifas.be
www.eurodeco.brussels

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, #ijv-ifas, #eurodeco

Gerelateerd nieuws
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
Nieuwe ceo Bijenkorf
Warenhuis De Bijenkorf heeft een nieuwe directeur gekregen: Sean Hill is tot nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Groei omzet detailhandel in mei
De Nederlandse detailhandel heeft in mei ruim 2% meer omzet geboekt, zo meldt het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden