Nieuw programma over designers

Donderdag 14 april 2022

Een kijkje nemen in de dagelijkse realiteit van verschillende interior & exterior designers? Dit kan door middel van het nieuwe tv-programma Design Secrets.
Nieuw programma over designers

Design Secrets is een reality-tv/ documentaire waarin designers Linda Lagrand, Eric Kant en Jeroen van Zwetselaar gevolgd worden. Zij vertellen over hun passie, inspireren met de laatste woontrends en nemen de kijker mee naar projecten in binnen- en buitenland, evenementen en netwerkborrels.

 

De eerste uitzending was op 27 maart, het programma wordt uitgezonden op SBS6, op zondag om 16.30. De eerdere uitzendingen zijn terug te zien via Kijk.



Links

www.designsecrets.nl
www.lagrandinteriors.nl
www.erickant.com
www.jeroenvanzwetselaar.com

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woninginrichting, interieuradvies, trends, #designsecrets, #lindalagrand, #erickant, #jeroenvanzwetselaar

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden