Nieuw model Milano Bedding

Dinsdag 02 april 2024

Met het oog op de constante groei en evolutie van projecten, presenteert Milano Bedding de nieuwe Haden slaapbank op de meubelbeurs in Milaan.
Nieuw model Milano Bedding
Nieuw model Milano Bedding Nieuw model Milano Bedding

Dit nieuwe model Haden van Milano Bedding, met een lineair ontwerp versierd met een gewatteerde hoes, is ontworpen om veelzijdig te zijn en zich aan te passen aan verschillende inrichtings- en ruimtebehoeften. Esthetisch gezien is Haden een gastvrij daybed, met zachte en ronde vormen. Het frame is van metaal met een zwarte nikkel afwerking en zorgt voor een moderne touch. Haden kan worden bekleed met verschillende stoffen, die volledig te verwijderen zijn.

 

De slaapbank is verkrijgbaar met of zonder armleuningen en kan worden omgevormd tot een bed als de gebruiker de zitting naar zich toe trekt en de rugleuning laat zakken. Dan ontstaat een comfortabel Frans bed van 140x200 cm, dat minder ruimte in de kamer inneemt in vergelijking met banken met opening aan de voorkant. Om de functionaliteit compleet te maken, is er onder de stoel een opbergruimte om bijvoorbeeld kussens en beddengoed op te bergen.

 

Agent voor Milano Bedding is Van Lommel Collections uit Oostmalle.



Links

www.interiorcollections.eu
www.milanobedding.it

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, slaapbank, boxspring, #vanlommel, #haden, #milanobedding, #interiorcollections

Gerelateerd nieuws
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in Belgiė, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden