Nieuw management Vitra Nederland

Woensdag 27 augustus 2014

Met ingang van 1 juli staat Vitra Nederland onder leiding van Remy Schepens. De nieuwe functie van Schepens is Managing Director Vitra Benelux.
Nieuw management Vitra Nederland

Schepens volgt Erik Kramers op, die vanaf 1 juli optreedt als Division Controller Vitra Group - Segment Home. 

 

Sinds 2000 bekleedt Schepens de functie van Managing Director van Vitra België. In dezelfde functie heeft hij ook enige tijd de leiding gehad over Vitra Duitsland en was hij actief in de leiding van Vitra's dochterondernemingen in Oostenrijk en Noorwegen. 

Voor Vitra Nederland is Schepens geen vreemde; in het verleden is hij hier enige tijd interim manager geweest.

 

 

 



Links

www.vitra.nl

Tags

meubel, kantoormeubel, wonen, interieur, stoel, fauteuil, tafel, kast, woonaccessoire, bank

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden