Nieuw lampencollectie van LZF

Donderdag 26 mei 2022

De nieuwe producten van LZF zijn volgens het bedrijf ontworpen om rust en bezinning te brengen. Organische vormen, ontleend aan de natuur kenmerken de lampen. Zij zijn handgemaakt met natuurlijke materialen zoals hout, marmer, glas en metaal.
Nieuw lampencollectie van LZF
Nieuw lampencollectie van LZF Nieuw lampencollectie van LZF

Eli Gutiérrez, werkt voor het eerst samen met LZF en tekende voor twee collecties, ze heten Omma en Kasa. Omma (foto 1) is een lamp die oogt als een boom met fladderende bladeren vol licht. De serie bestaat uit armaturen in verschillende formaten en in tafel-, wand- en vloervariant. Kasa (foto 2) is volgens LZF een nogal curieuze tafellamp. Het afgeronde paneel van houtfineer van de lamp heeft een licht conische vorm, taps toelopend naar binnen vanaf de rand naar een centraal punt. Een metalen paddestoelachtig aanhangsel reflecteert het licht op het paneel, dat op zijn beurt de omringende ruimte verlicht.

 

De nieuwe Sushi (foto 3) hanglamp, ontworpen door Ray Power, weerspiegelt de Japanse voorkeur voor eenvoudige, elegante en functionele ontwerpen gemaakt van hout. De no-nonsense, langwerpige lamp is gewikkeld in een smalle metalen band – die doet denken aan de manier waarop rijst gewikkeld is in zeewier. Deze, en verschillende andere nieuwe modellen, zijn vanaf oktober 2022 verkrijgbaar.

 

LZF wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #illum, #illumkunstlicht,

Gerelateerd nieuws
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden