Nieuw en populair bij Orderchamp

Woensdag 14 juli 2021

Digitale orderplatform Orderchamp biedt producten aan van meer dan 1.500 merken. Wellicht te veel om allemaal te bekijken. Wij stellen daarom regelmatig enkele nieuwkomers en hardlopers voor.
Nieuw en populair bij Orderchamp
Nieuw en populair bij Orderchamp Nieuw en populair bij Orderchamp Nieuw en populair bij Orderchamp

Tussen de nieuwe merken van Orderchamp bevindt zich dit keer het Spaanse Kuatro Carpets. Dit levert vloerkleden van - naar eigen zeggen - hoge kwaliteit, in uiteenlopende kwaliteiten en afmetingen. De tapijten en kleden worden hoofdzakelijk gemaakt van natuurlijke materialen zoals wol, jute en katoen. Van grof stoer tot zeer verfijnd. Afgebeeld is één van de kleden van het bedrijf, handgemaakt in Spanje, van 85% wol en 15% katoen.

 

Het Britse Panda Botanicals begon in 2017 met het maken van Eco Soy Wax Candles om een alternatief te bieden voor petroleumkaarsen. Het bedrijf schenkt de kaarsen met de hand in functionele blikken en potten. Ze kunnen worden gerecycled en hergebruikt. Alle geuren zijn ftalaatvrij en dierproefvrij, de lonten hebben een kern van katoen (geen zink) en de was is een mengsel van koolzaad en soja. De handgemaakte cacao-sojakaars ruikt naar cacao, jasmijn en petitgrain op een basis van droog hout, amber en vanille.

 

In de categorie Best Verkocht, het beeld Groep, van Gilde Handwerk. Gilde is een Duitse groothandel in cadeauartikelen, decoratieartikelen en creatieve woonaccessoires. Het beeld is gemaakt van polysteen, bronskleurig met een zwarte basis met een slogan.

De tafellamp op foto vier is van het verlichtingsbedrijf Markslöjd uit Zweden. Plafondlampen, vloerlampen, wandlampen en nog veel meer verlichting voor het hele huis is in het assortiment van dit bedrijf te vinden.



Links

www.orderchamp.com
www.kuatrocarpets.com
www.pandabotanicals.com
www.gildehandwerk.com
www.markslojd.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, online, platform, inkoop, #orderchamp, #orderchampunveils, #kuatrocarpets, #pandabotanicals, #gildehandwerk, #markslojd

Gerelateerd nieuws
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Onderscheidend als zelfstandige retailer
European Retail Award 2027: Op zoek naar Europa's meest onderscheidende zelfstandige retailondernemers.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden