Netwerk en trendbijeenkomst in Textielmuseum

Maandag 14 april 2014

Het TextielMuseum organiseert op donderdag 24 april 2014 een gratis netwerkbijeenkomst onder de titel Expertmeeting 2014. Op deze avond ontmoeten professionals op het gebied van textiel, design, interieur, architectuur en styling elkaar. Met inspirerende presentaties van Evelyne Merkx van Merk X en designduo Ravage.
Netwerk en trendbijeenkomst in Textielmuseum

Centraal thema is de hedendaagse omgang van bekende (interieur)ontwerpers met historische ontwerpen en ruimtelijke settings.

Daniëlle Arets, associate lector (Strategische Creativiteit) en docent (Design for Debate) aan de Design Academy Eindhoven, leidt het debat over het spanningsveld tussen creatieve vrijheid en historische sensibiliteit in het ontwerpvak.

 

Bekende interieurontwerpers als Evelyne Merkx van Merk X en designduo Ravage belichten hun ontwerpstrategie aan de hand van eigen projecten en gaan met het publiek in discussie.

Evelyne Merkx (voorheen Merkx+Girod architecten) is al bijna 30 jaar zeer succesvol (interieur)architect en textiel- en meubelontwerper. Arnold van Geuns en Clemens Rameckers van het internationale label Ravage laten zich in hun werk als kunstenaars en ontwerpers inspireren door historische beeldentaal. 

 

Programma 24 april

Tot 19.00 Bezoek tentoonstelling Body Jewels, 1e verdieping. Bezoek tentoonstelling Living Spaces, begane grond

18.15 - 19.00 Dagmaaltijd in TextielCafé

19.00 - 19.05 Welkom door Suzan Rüsseler, conservator Europees Textieldesign

19.05 - 19.25 Presentatie door Evelyne Merkx van Merk X

19.25 - 19.45 Presentatie door Ravage

19.45 - 20.30 Debat met ontwerpers en publiek onder leiding van Daniëlle Arets

20.30 - 22.00 Borrel in TextielCafé

 



Links

www.textielmuseum.nl

Tags

textiel, design, interieur, architectuur, styling

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden