Mooi akoestiek Het Stille Verzet

Dinsdag 01 december 2020

Goede akoestiek kan decoratief én duurzaam zijn. Dat laten de op maat gemaakte oplossingen van Het Stille Verzet zien. Hiervoor werkt het bedrijf met Petfelt panelen, met daaronder akoestisch materiaal van absorptieklasse A.
Mooi akoestiek Het Stille Verzet
Mooi akoestiek Het Stille Verzet Mooi akoestiek Het Stille Verzet Mooi akoestiek Het Stille Verzet Mooi akoestiek Het Stille Verzet Mooi akoestiek Het Stille Verzet

In een appartement in De Rotterdam in de stad Rotterdam monteerde Het Stille Verzet een 3D plattegrond. Dit is één van de vele oplossingen van het bedrijf, die de akoestiek verbeteren en tegelijkertijd decoratief zijn. De bovenlaag van deze wand is gemaakt van Petfelt, de plattegrond is ontstaan door de bovenlaag met een speciale machine te snijden. Onder het Petfelt plaatst het bedrijf akoestisch Pet van 50 mm dik (klasse-A) of vernaald bermgras uit Nederlandse natuurgebieden (klasse-A).

 

Petfelt materiaal bestaat volgens het bedrijf voor bijna 90% uit polyester vezels. In de Petfelt panelen zitten non woven vellen die kruislings over elkaar gelegd worden en bij 180 graden op elkaar geperst worden. Het Stille Verzet biedt Petfelt aan in 68 verschillende kleuren. Elk ontwerp, voor woningen of projecten, wordt op maat gemaakt. Zoals in een bedrijfsrestaurant bij een ministerie in Den Haag (foto 4) en een vergaderruimte op Schiphol (foto 5 en 6).

 

Deze Petfelt panelen worden voornamelijk in Duitsland of China vervaardigd. Van een Duitse producent krijgt het bedrijf een certificaat dat zij tot 30% gerecyclede content toevoegen. De snijresten van het Petfelt worden gebruikt in akoestische oplossingen waar het niet zichtbaar is. Het Stille Verzet heeft ook Petfelt gemaakt van maisafval. Dit staat volgens de firma nog in de kinderschoenen, maar kan een aanzet voor biodegradable Petfelt zijn.



Links

www.stilleverzet.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, panelen, wandbekleding, behang, print, motief, akoestiek, petfelt, pet, #hetstilleverzet

Gerelateerd nieuws
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden