MoOD-exposanten-nieuws

Donderdag 16 juli 2015

Hierbij een voorproefje van te verwachten raam-, wand- en meubelbekledingnieuws van exposanten die 8-10 september in Brussel op de interieurtextielbeurs MoOD staan.
MoOD-exposanten-nieuws
MoOD-exposanten-nieuws MoOD-exposanten-nieuws MoOD-exposanten-nieuws

MoOD (Meet only Original Designs) is de enige vakbeurs die zicht richt op direct contact met fabrikanten van interieurbekleding (raam-, wand- en meubelbekleding). Tegelijk wordt Indigo gehouden, een evenementen dat vooral richt zich op het textieldesign.

Het Duitse bedrijf Indes Fuggerhaus brengt een nieuwe collectie textiele wandbekleding, die tijdens hun eerste deelname aan MoOD uiteraard getoond gaat worden.

Garenproducent Trevira heeft in samenwerking met Piovano een gebreide stof van Trevira CS ontwikkeld. Door de eigenschappen is de stof uitstekend geschikt voor de projectmarkt. Los hiervan lijken gebreide stoffen steeds populairder in het interieur te worden.

Daarnaast komt innovatie-materiaal-netwerker Materia naar het innovatie platform van MoOD. Materia stimuleert het gebruik van innovatieve materialen en stelt haar database met informatie hierover gratis ter beschikking. Els Zijlstra van Materia zal een lezing geven op woensdag 9 september.

Toegangskaarten: met de link kunt u entreekaarten kopen, vooraf € 20 per stuk, bij de entree € 40.

 



Links

www.moodbrussels.com/en/visitors/practical/tickets-info
www.moodbrussels.com
www.indigobrussels.com
www.textirama.be
www.premičrevision.com
www.indes.de
www.as-creation.nl
www.trevira.com
www.materia.nl

Tags

Nieuws, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, MoOD, Indigo, textielbeurs, Brussel, beurs, show

Gerelateerd nieuws
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden