Minder vraag naar Signify

Woensdag 30 oktober 2019

Signify, de verlichtingstak van Philips, heeft te maken met een moeilijke markt. De resultaten over het derde kwartaal vallen tegen en de verwachtingen voor het jaar zijn naar beneden bijgesteld.
Minder vraag naar Signify

Zowel in Europa en de VS als in China is minder vraag naar de producten van Signify. Hier hield het bedrijf al rekening mee, maar van juli tot en met september vielen omzet en resultaat allebei tegen. Het bestuur verlaagt nu de prognose voor heel 2019. De omzet zal volgens hen niet met 2 tot 5% stijgen, maar ongeveer gelijk zijn aan vorig jaar. Op de beurs daalde de koers na dit nieuws zo'n 4%.

 

De magere resultaten hebben te maken met de spagaat waarin Signify zich bevindt. Enerzijds maakt het bedrijf nog steeds groeilampen, in 2018 waren deze lampen nog goed voor twee derde van het totale resultaat. De gloeilamp maakt echter plaats voor de ledlamp en dat is nu in de resultaten te zien. Op zich geen probleem, maar de omzet van ledverlichting (die bestaat uit lichtbronnen en de Philips Hue tak) maakt de verwachtingen nog niet waar.

 

Vanwege de negatieve resultaten probeert de verlichtingsfabrikant zijn kosten te verlagen, in het derde kwartaal daalden deze met € 16 miljoen. In zijn fabriek in Turnhout (België) ontslaat Signify 121 werknemers. In de fabriek, waar traditionele lichtbronnen gemaakt worden, blijft nog een klein aantal mensen aan het werk. De kastuinbouw maakt namelijk nog gebruik van deze lampen.



Links

www.signify.com/nl-nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, #philips, #philipshue, #philipshuebridge, #signify

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Dark introduceert Futako
Dark introduceert Futako, een nieuwe wandarmatuur met een dubbele glasvorm en warme lichtspreiding. De lamp is ontwikkeld voor onder meer hospitality- en residentiële interieurs.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden