Meubelbeurs Milaan komt er aan!

Woensdag 25 maart 2015

Nog drie weken te gaan voordat de jaarlijkse Salone del Mobile zijn deuren opent. Van 14 tot en met 19 april vindt de 54ste editie plaats op het Rho-beursterrein in Milaan.
Meubelbeurs Milaan komt er aan!
Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan!

Foto boven: Capodopera Hi-Deck-kast door Carlo Tamborini
Foto's onder v.l.n.r.: 1. Appia-stoel van Maxdesign / 2. Karman, lamp Domenica door Luca De Bona en Dario De Meo / 3. Orb Modoluce / 4. Serralunga draagbare lantaarn

 

Met meer dan 2.000 exposanten, ruim 200.000 vierkante meter beursvloer en meer dan 300.000 bezoekers uit 160 landen is de meubelbeurs Milaan een van de toonaangevende internationale beurzen. De beurs is opgedeeld in drie stijlsegmenten: Klassiek, Modern en Design. De segmenten zijn te vinden in de paviljoens 9-11 en 13-15, samen met het tweejaarlijkse lichtevenement Euroluce en het interieuraccessoire-event Salone Satellite. In paviljoens 22-24 vindt u Workplace3.0 / Salone Ufficio, dat zich richt op de werkplek.

Om het u zo gemakkelijk mogelijk te maken, geeft de beursorganisatie een aantal tips aan de bezoeker. Zo vindt u in hal 16 onder andere de nieuwe multifunctionele collectie Appia-stoelen van Maxdesign (ontworpen in samenwerking met de Zwitserse Christoph Jenn) en de opvallende houten kast Hi-Deck van Capodopera (ontworpen door Carlo Tamborini). Wat betreft verlichting vindt u in hal 20 de draagbare lantaarn Honey van Serralunga (ontworpen door R. Mangiarotti en M. Ravina); in hal 11 de Orb lamp van Modoluce; en in hal 11 de Domenica lamp, het geluid van licht, van Karman. In hal 13 vindt u de (op de gouden speer van ridder Astolfo uit het romantische epos Orlando Furioso geïnspireerde) vloer- en tafellamp Astolfo van Lumen Center Italia (ontworpen door Cavalchini).

De Salone del mobile is op alle beursdagen voor het vakpubliek geopend van 9.30 uur tot 18.30 uur en op zaterdag en zondag is de beurs ook geopend voor consumenten.



Links

www.salonemilano.it

Tags

meubel, design, interieur, meubelbeurs milaan, salone del mobile

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden