Meubelbeurs Milaan komt er aan!

Woensdag 25 maart 2015

Nog drie weken te gaan voordat de jaarlijkse Salone del Mobile zijn deuren opent. Van 14 tot en met 19 april vindt de 54ste editie plaats op het Rho-beursterrein in Milaan.
Meubelbeurs Milaan komt er aan!
Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan! Meubelbeurs Milaan komt er aan!

Foto boven: Capodopera Hi-Deck-kast door Carlo Tamborini
Foto's onder v.l.n.r.: 1. Appia-stoel van Maxdesign / 2. Karman, lamp Domenica door Luca De Bona en Dario De Meo / 3. Orb Modoluce / 4. Serralunga draagbare lantaarn

 

Met meer dan 2.000 exposanten, ruim 200.000 vierkante meter beursvloer en meer dan 300.000 bezoekers uit 160 landen is de meubelbeurs Milaan een van de toonaangevende internationale beurzen. De beurs is opgedeeld in drie stijlsegmenten: Klassiek, Modern en Design. De segmenten zijn te vinden in de paviljoens 9-11 en 13-15, samen met het tweejaarlijkse lichtevenement Euroluce en het interieuraccessoire-event Salone Satellite. In paviljoens 22-24 vindt u Workplace3.0 / Salone Ufficio, dat zich richt op de werkplek.

Om het u zo gemakkelijk mogelijk te maken, geeft de beursorganisatie een aantal tips aan de bezoeker. Zo vindt u in hal 16 onder andere de nieuwe multifunctionele collectie Appia-stoelen van Maxdesign (ontworpen in samenwerking met de Zwitserse Christoph Jenn) en de opvallende houten kast Hi-Deck van Capodopera (ontworpen door Carlo Tamborini). Wat betreft verlichting vindt u in hal 20 de draagbare lantaarn Honey van Serralunga (ontworpen door R. Mangiarotti en M. Ravina); in hal 11 de Orb lamp van Modoluce; en in hal 11 de Domenica lamp, het geluid van licht, van Karman. In hal 13 vindt u de (op de gouden speer van ridder Astolfo uit het romantische epos Orlando Furioso geïnspireerde) vloer- en tafellamp Astolfo van Lumen Center Italia (ontworpen door Cavalchini).

De Salone del mobile is op alle beursdagen voor het vakpubliek geopend van 9.30 uur tot 18.30 uur en op zaterdag en zondag is de beurs ook geopend voor consumenten.



Links

www.salonemilano.it

Tags

meubel, design, interieur, meubelbeurs milaan, salone del mobile

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden