Mendel Peereboom naar Indivipro

Vrijdag 02 april 2021

Mendel Peereboom heeft per 1 april de overstap gemaakt van Forest naar Indivipro in de functie van Sales Director.
Mendel Peereboom naar Indivipro

Mendel Peereboom (foto) heeft de laatste 15 jaar gewerkt bij de Forest Group (gordijnsystemen) als commercial manager. Per 1 april heeft hij de overstap gemaakt naar Indivipro in de functie van sales director. Dit bedrijf is gevestigd in Enter.

 

De Forest Group, onderdeel van Bosgoed holding, is een internationale leverancier van onder andere de KS rails. Indivipro is een internationale stoffengroothandel, importeur van Nature Deco en Lutron. Het bedrijf beschikt tevens over een eigen atelier. Diverse collecties zijn ontworpen door designers als Marcel Wolterinck en Francois Hannes. Het overgrote deel van de gordijncollectie wordt gemaakt bij een befaamde Italiaanse weverij, die vrijwel uitsluitend het topsegment bedient.

 

Onderdeel van Indivipro is Carpetlinq, dat een breed aanbod van karpetten en tapijt heeft. Het bedrijf heeft een showroom in het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.indivipro.nl
www.forestgroup.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, groothandel, grossier, stiffner, wave, plooi, ponstang, smart home, ks, peereboom, homey, etc, etc design center, #forest, #indivipro, #ks, #carpetlinq, #etcdesigncenter, #etcexpo.

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden