Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Maandag 05 oktober 2015

De 23ste editie van de woonbeurs, dit jaar omgedoopt tot VT Wonen & Design beurs, heeft 10.000 meer bezoekers naar de RAI getrokken dan vorig jaar.
Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Dit jaar kwamen in zes dagen tijd 79.000 bezoekers op de beurs nieuwe stijl af. Duizenden bezoekers hebben een, voor hen persoonlijk gemaakte, beursroute gevolgd. Alle beschikbare plekken voor persoonlijk woonadvies waren volgeboekt.

Fabrikanten en ontwerpers hebben voor de komende tijd veel afspraken ingepland met consumenten om de woonwensen concreet te maken, zo meldt de organisatie.

De jonge, moderne woonstijl blijft populair. Maar ook de hang naar luxe en op maat gemaakt design om de exclusieve woonstijl te creëren. "Producten die met liefde en vakmanschap zijn gemaakt zijn dit seizoen populair," weet Ingrid van Schooten Manager VT Wonen & Design beurs.

Volgend jaar is de beurs van 27 september - 2 oktober.



Links

www.mediaxis.be
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen.

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden