Materiaal met een missie

Maandag 16 mei 2022

Eén van de uitgangspunten van Kendix is om steeds duurzamere producten te ontwikkelen. Vanuit dat streven presenteert het merk de gordijnstof Tana recycle, gemaakt van pre-consumer gerecyclede Pes-vezels.
Materiaal met een missie
Materiaal met een missie Materiaal met een missie

Tana recycle is een transparante, kamerhoge gordijnstof van 100% gerecycle Trevira CS garens met een natuurlijke linnenlook. De Tana stof uit de 2012/2013 collectie in een nieuw jasje.

 

Een andere nieuwe gordijnstof binnen het Kendix-label is de kwaliteit Dream. Volgens Kendix, een merk van Artex, is dit een soepelvallende, kamerhoge black-out stof. De Dream is een digitaal geprinte uni structuur met een weefeffect op de bekende Goodnight. Met geteste Black-out waarden op 15.000 lux TM 5.04. Tana Recycle en Dream vormen een mooie aanvulling op het huidige assortiment. Enerzijds vanuit de groene gedachten, anderzijds vanuit het natuurlijke afsluitende aspect.



Links

www.artex.hde.nl
www.kendix.nl
www.instagram.com/kendixstudios/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, kendix, artex, #kendix, #artex

Gerelateerd nieuws
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
 
Lichter leven met kleur jaar 2027
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden