Maker Trend Guide 2015

Woensdag 07 mei 2014

De Maker Trend Guide 2015 is uit. Een gids met informatie over trends in kleur, materiaal en techniek. Een bron van inspiratie op het gebied van interieuraccessoires, home decoration en woontextiel.
Maker Trend Guide 2015

De Maker Trend Guide van Irene Vermeulen laat de vroege signalen van nieuwe producttrends zien, te vinden in nieuwe materialen en technieken die ontwerpers nu ontwikkelen. Van mandwerktechnieken en 3D printen tot aan materialen die zijn ontstaan uit bacteriën.

 

Irene Vermeulen van Craftscurator toont de ontwikkelingen aan de hand van twintig gevisualiseerde verhalen. De verhalen zijn gecategoriseerd naar de stijlgroepen, die Vermeulen hanteert om de smaak en voorkeuren van consumenten in te delen: Inventive, Sensitive en Expressive.  

 

De 44 pagina tellende 'Maker Trend Guide for 2015 and beyond' is verkrijgbaar in PDF en kost

€ 249, via www.craftscurator.com.

 

 

 

 



Links

www.craftscurator.com

Tags

trends, kleur, materiaal, techniek, interieur, ontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
Nieuwe directeur VME
Hanneke van Meeteren is per 1 januari benoemd als nieuwe directeur van VME Nederland. Zij wordt onderdeel van een versterkt directieteam van de inkooporganisatie.
lees verder
B&C levert nu ook horren
Enige tijd geleden is de samenwerking tussen B&C Raamdecoratie & Keje Dronten aangekondigd. Nu is deze samenwerking live voor de dealers.
lees verder
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden