Maker Trend Guide 2015

Woensdag 07 mei 2014

De Maker Trend Guide 2015 is uit. Een gids met informatie over trends in kleur, materiaal en techniek. Een bron van inspiratie op het gebied van interieuraccessoires, home decoration en woontextiel.
Maker Trend Guide 2015

De Maker Trend Guide van Irene Vermeulen laat de vroege signalen van nieuwe producttrends zien, te vinden in nieuwe materialen en technieken die ontwerpers nu ontwikkelen. Van mandwerktechnieken en 3D printen tot aan materialen die zijn ontstaan uit bacteriën.

 

Irene Vermeulen van Craftscurator toont de ontwikkelingen aan de hand van twintig gevisualiseerde verhalen. De verhalen zijn gecategoriseerd naar de stijlgroepen, die Vermeulen hanteert om de smaak en voorkeuren van consumenten in te delen: Inventive, Sensitive en Expressive.  

 

De 44 pagina tellende 'Maker Trend Guide for 2015 and beyond' is verkrijgbaar in PDF en kost

€ 249, via www.craftscurator.com.

 

 

 

 



Links

www.craftscurator.com

Tags

trends, kleur, materiaal, techniek, interieur, ontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
 
MD weg uit ETC per september
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden