Luxe duo-rolgordijnstoffen bij Coulisse

Donderdag 04 mei 2017

Ter aanvulling op de bestaande collectie duo-rolgordijnstoffen introduceert raambekledingsleverancier Coulisse nieuwe stoffen die per direct uit voorraad leverbaar zijn.
Luxe duo-rolgordijnstoffen bij Coulisse
Luxe duo-rolgordijnstoffen bij Coulisse Luxe duo-rolgordijnstoffen bij Coulisse

De nieuwe duo-rolgordijnstoffen hebben een hoogwaardige, luxe uitstraling. Van aaibare structuren tot zacht glanzende metallics in trendkleuren maar ook naturelle stoffen. Vrijwel allemaal op 280 cm breedte en dus geschikt voor grote ramen:

- Leros en Egina hebben een jacquard-geweven structuur.
Leros heeft een weefpatroon van zachte wolkjes en is verkrijgbaar in vijf chique tinten. Het 3D-karakter in combinatie met glanzende garens en een matte woltextuur geeft de stof een decoratief effect. Egina (foto 1) heeft een golfmotief en is verkrijgbaar in zes zachte natuurlijke tinten.

- Thasos is een jacquard-geweven stof met een robuust karakter door een gemêleerde wollook met een gelijkmatige weefstructuur. Het kleurenpallet is donker.

- Kea en Spetses hebben een metallic look. Door een fijne weefstructuur heeft Kea een subtiel glittereffect. Beide stoffen zijn in een pallet van edelmetaalkleuren verkrijgbaar, waaronder goud, brons, zilver, koper en platina.

Eveneens introduceerde Coulisse vijf nieuwe kleuren in de Zakynthos-collectie (foto 2) waaronder een framboos- en petroltint. Hierdoor komt het kleurenpallet van collectie Zakynthos op meer dan 30 kleuren.

Duorolgordijnstoffen Patmos en Ikaria hebben een gemêleerd streepeffect met een bamboeachtige uitstraling. Een zijdeglans geeft de stoffen een chique touch in natuurlijke tinten.

 



Links

www.coulisse.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, #coulissse

Gerelateerd nieuws
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden