Lounge- en eetcollectie Ethimo

Donderdag 06 juni 2024

Ethimo en Studio Zanellato/Bortotto hebben Patio ontworpen, een nieuwe lijn buitenmeubilair die volgens de fabrikant opvalt door het creatieve gebruik van weven in combinatie met de natuurlijke schoonheid van teakhout.
Lounge- en eetcollectie Ethimo
Lounge- en eetcollectie Ethimo Lounge- en eetcollectie Ethimo

Patio is een loungecollectie met uitnodigende vormen en een coconfunctie. De naam en het speciale gewelfde weefsel herinneren volgens Ethimo aan de traditionele binnenpatio's die zo typerend zijn voor de Spaanse architectuur. Het weefpatroon, dat op alle elementen van de collectie voorkomt, doet denken aan de weefkunst die typisch is voor het oosten.

 

Patio is een grote collectie, bestaande uit lounge- en eetelementen.  Het loungeprogramma bestaat uit een fauteuil, een driezitsbank (foto 2), een ligbed en een salontafel met geëmailleerd lavasteenblad, in de kleuren mist of mosgroen. Alle stukken zijn voorzien van het elegante weefsel op frames in lichtgrijs buitentouw en een ongewoon gebogen weefsel dat opvalt in de zachte laguneblauwe kleur. De zitkussens, groot en zacht van structuur, zijn verkrijgbaar in de kleuren zand en zee, terwijl de decoratieve kussens zijn gemaakt van een zachte stof in de tinten van mediterrane bloemen. Het loungegedeelte van de Patio-collectie wordt gecompleteerd door een comfortabele hangmat (foto 1) om te chillen in de open lucht.

 

De lounge-oplossingen worden vergezeld door die om te dineren (foto 3), met een ronde tafel (Ø140 cm) en een ovale tafel (200x120 cm) en kleine fauteuils in combinatie met een gewatteerd kussen dat het gebogen weefsel van de andere stoelen kopieert. De tafelbladen zijn van gekruist travertijn en Cipollino marmer. De onderstellen voor de eettafels zijn, net als die voor de salontafels, geïnspireerd op de wereld van het zeilen, in het bijzonder op de nautische touwen die zich om de meerpalen op de kade wikkelen: in teakhout wordt de structuur omarmd door het laguneblauwe touw dat de hele collectie kenmerkt.

 



Links

www.ethimo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #ethimo

Gerelateerd nieuws
 
Occony verlaat Zaandam
lees verder
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden