Let's Woon in Leidsche Rijn

Donderdag 09 juni 2022

29 Mei vierde Let’s Woon haar feestelijke opening in Utrecht. Het bedrijf is naar eigen zeggen een collectief van vakmannen en getalenteerde creatieve ontwerpers.
Let's Woon in Leidsche Rijn
Let's Woon in Leidsche Rijn Let's Woon in Leidsche Rijn

Foto's (website Let's Woon): 1. Winkel aan de Parijsboulevard  2. Team van Let's Woon vanaf linksboven met de klok mee: Oprichtster Joyce, Tess, Boenkie en Bo - 3. Interieur

 

 

Met een team van interieurstylisten en ambachtslieden staat Let’s Woon voor de consument klaar. Vol passie en creativiteit helpt het bedrijf graag bij het afwerken en inrichten van een woning. Joyce van Noorden begon Lets’s woon op haar 21e, in 2014. Inmiddels bestaat het Let’s woon team uit Joyce, interieur styliste Bo en marketing assistent Tess en Boenkie de hond. Het gepassioneerd team heeft naar eigen zeggen oog voor perfectie. Zij werken met liefde aan tijdloze interieurconcepten terwijl de mannen op de werkvloer helpen met de afbouw van woningen en andere projecten van A tot Z.

 

Let’s Woon biedt een interieurontwerp inclusief lichtplan, 3D beelden, diverse wand- en vloerafwerkingen, inbouwkasten, raamdecoratie, staalwerk, (maatwerk) meubelen, verlichting en woonaccessoires. Ook voor een nieuwe vloer of gordijnen kan de klant aan de Parijsboulevard 159 in Leidsche Rijn Utrecht terecht.



Links

www.letswoon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, openen, opening, groei, formule, keten, retail, detaillist, winkelier, #letswoon

Gerelateerd nieuws
 
Occony verlaat Zaandam
lees verder
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden