Leenbakker via bol.com

Maandag 20 december 2021

Leenbakker opent een nieuw verkoopkanaal door middel van een samenwerking met platform Bol.com.
Leenbakker via bol.com

Met ingang van deze maand is Leen Bakker gestart met de verkoop van een deel van haar assortiment via Bol.com. Het assortiment van Leen Bakker dat verkocht wordt via Bol.com bestaat uit artikelen die direct uit voorraad leverbaar zijn.

 

Lampen, bijzettafels en plaids zijn de eerste categorieën die live worden gezet en dit wordt snel uitgebreid met overige categorieën uit het woonsegment. Bij de woonwinkelformule is online naar eigen zeggen nu goed voor 28% van de totale omzet. Leen Bakker heeft 180 winkels en 3.500 medewerkers.

 

Leen Bakker is eigendom van investeerder Gilde Equity Management, die ook eigenaar is van Kwantum.

 



Links

www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, retail, keten, formule, montage, raambekleding, samenwerking, platform, personeel, ambacht, operationeel, #kwantum, #leenbakker, #gilde, #bolcom

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden