LdP en Object via Campo

Donderdag 04 januari 2018

Over iets meer dan week start het seizoen met internationale vakbeurzen met onder meer Domotex, Imm en Intirio. Daar zal het nieuwe bedrijf Campo Agenturen te vinden zijn om een paar oude bekenden te vertegenwoordigen op de Nederlandse markt.
LdP en Object via Campo
LdP en Object via Campo LdP en Object via Campo LdP en Object via Campo

Campo Agenturen is opgericht door Jhon Campo (foto 4) die 26 jaar ervaring in de textiel en interieurbranche heeft, zowel nationaal als internationaal. Het bedrijf heeft de exclusieve vertegenwoordiging in Nederland van de tapijtlabels Object Carpet (OC) en Louis De Poortere (LdP) onder haar hoede gekregen. Hiervoor zal het in januari te vinden zijn op Domotex (12-15), Imm (15-21) en Intirio (28-31).

Het kantoor en de showroom van Campo zijn gevestigd in Dieren, in de buurt van Arnhem. Het bedrijf richt zich zowel op de woning- als projectinrichtingsmarkt. Campo, tot voor kort nog actief voor Best Wool Carpets, neemt de activiteiten over van Kees Nelen (LdP) vanwege zijn pensionering en gaat samenwerken met Wick van Hees (OC) .

Binnenkort zal LdP overigens nieuwe collecties presenteren die in samenwerking met stoffenlabel Romo tot stand zijn gekomen: de Romo- en Villa Nova-karpetcollectie (foto 2 respectievelijk 3).
Het moderne kantoorinterieur van verzekeraar Allianz, waarin onder meer de tapijttegels Aarhus uit de Freestile-collectie van OC is gebruikt, gecombineerd met de Poodle, Tosh en Shiny inlays (foto 1), is genomineerd voor de German Design Award 2018.

 



Links

www.bestwoolcarpets.nl
www.domotex.de
www.hannover-beurs.nl
www.imm-cologne.de
www.intirio.be
www.koelnmesse.de
www.louisdepoortere.be
www.messe.de
www.messe.be
www.object-carpet.com
www.romo.com
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #domotex, #imm18, #immcologne, #imm, #intirio, #romo, #villanova, #campo.

Gerelateerd nieuws
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden